NaslovImePosaoGradVrstaTelefonEmail
TEHNIČKI CRTAČ ELEKTROINSTALACIJA ELKOD D.O.O Elektrotehnika, elektronika, telekomunikacije
Svi
Nudim posao 0692577880 Kontakt

Oglas postavljen: 07-10-2022
Trajanje : 60 dana
AKTIVAN

TEHNIČKI CRTAČ ELEKTROINSTALACIJA

Opis posla:

·         Izrada projektno-tehničke dokumentacije elektro instalacija stambenih, poslovnih i industrijskih objekata (crteži osnova sa prikazom instalacija, preseci, detalji, šeme, tehnički opisi, specifikacija opreme…),

·         Koordinacija elektroinstalacija sa ostalim strukama (sinhron plan),

·         Priprema za štampu, pakovanje i predaja tehničke dokumentacije,

·         Organizacija i upravljanje tehničkom dokumentacijom (priprema liste crteža, arhiviranje podataka...).

Uslovi i potrebno iskustvo:

·         Srednja stručna sprema – završena elektrotehnička škola,

·         Poznavanje programa za izradu tehničke dokumentacije na računaru (AutoCAD, MS-Office, Relux/DIALux i sl.),

·         Dobro poznavanje opšte-tehničkih parametara (tehničko pismo, tehničko crtanje, šematski prikazi itd.),

·         Visoke komunikativne sposobnosti i sklonost ka timskom radu

·         Radno iskustvo je poželjno ali ne i neophodno,

·         Konverzacijski nivo engleskog i poznavanje tehničkog nemačkog jezika.

Zaposlenima nudimo:

·         Dobre uslove rada i mogućnost stalnog zaposlenja,

·         Prijatno radno okruženje i dobre međuljudske odnose,

·         Profesionalnu obuku i stručno usavršavanje (npr. učenje nemačkog jezika, obuku u softverskim alatima – MicroStation, Revit, stručne kurseve itd.).

·         Rad na inostranim projektima gde se poštuju procedure i gde zaposleni tačno znaju šta se od njih očekuje.