NaslovImePosaoGradVrstaTelefonEmail
Radnik u proizvodnji Joilart d.o.o. Građevinarstvo, arhitektura, geodezija
Beograd
Nudim posao +38163484636 Kontakt

Oglas postavljen: 17-01-2023
Trajanje : 60 dana
AKTIVAN

Joilart doo je proizvodno preduzeće sa sedištem u Barajevu, čija je osnovna delatnost projektovanje, izrada i montaža metalnih konstrukcija, kao i proizvodnja elemenata i proizvoda od kovanog gvožđa.

Oglašava slobodno radno mesto:

Radnik u proizvodnji

Opis posla:

- Poslovi izrade i obrade elemenata i konstrukcija od kovanog gvožđa

Uslovi:

- Iskustvo u radu nije obavezno

- Obuku za rad obezbeđuje poslodavac

Mesto rada:

- Bogoljuba Petkovića 1a, Barajevo

Prijave slati na e-mail: priprema@joilart.com ili telefonom: 063/484 636 , najkasnije do 31.01.2023.

Napomena: slanjem prijave saglasni ste sa obradom i korišćenjem ličnih podataka iz iste, za potrebe selekcije kandidata.