NaslovImePosaoGradVrstaTelefonEmail
Higijeničar/ka Marera Cleaning Sve
Beograd
Nudim posao - Kontakt

Oglas postavljen: 05-06-2024
Trajanje : 60 dana
AKTIVAN

Kompanija Marera Cleaning preko 20 godina uspešno pruža usluge higijenskog čišćenja i održavanja poslovnih, industrijskih i stambenih objekata. Marera Cleaning deo je Marera Property Management grupacije.

Usled povećanja obima posla, za potrebe održavanja poslovnih i kancelarijskih prostora u potrazi smo za izvršiocima na radnom mestu:

Higijeničar/ka

Beograd (više lokacija)

Opis posla:

Obavlja poslove higijene - čišćenje, brisanje prašine, usisavanje, pranje i dezinfekcija

Potrebne kvalifikacije:

Radno iskustvo je poželjno, ali nije obavezno

Odgovornost i pedatnost u radu

Uslovi koje nudimo:

Stimulativna zarada

Mogućnost angažovanja u punom i nepunom radnom vremenu

Mogućnost dodatnih angažovanja i ostvarenja dodatne zarade

Rad u uspešnoj i stabilnoj kompaniji

Rad u organizovanom i prijatnom okruženju

Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti slanjem biografije (CV-ja) na mejl: hr@mareragroup.rs sa naznakom Higijeničar/ka.

U procesu selekcije kandidati neće biti neposredno niti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, odnosno invalidnost, pol, boju kože, starost, nacionalnu pripadnost, veroispovest, bračni status, seksualno ili političko opredeljenje, članstvo u različitim organizacijama ili neko drugo lično svojstvo.

Slanjem prijave kandidat daje saglasnost da se njegovi lični podaci obrađuju u procesu selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.